fbpx

O nas

EERLE - POLSKA ODZIEŻ SPORTOWA
- sport & lifestyle wear -

Nasza historia w kilku zdaniach

Nasza podróż w świat przedsiębiorczości rozpoczęła się w 2017 roku, kiedy jako małżeństwo, Gabrysia i Tomek, postanowiliśmy wspólnie podjąć nowe wyzwanie. Po niemal dwóch dekadach życia razem, pełnych wspólnie przeżytych chwil, postanowiliśmy spojrzeć w przyszłość z odwagą i pragnieniem stworzenia czegoś wyjątkowego.

Nasza historia zaczęła się od wspólnej pracy od samego początku naszej znajomości. Jednak oboje zapragnęliśmy zmiany i rozwinięcia własnego biznesu. To był moment, kiedy Tomek, po krótkim zastanowieniu, zaryzykował pomysł na produkcję odzieży sportowej. Ta koncepcja wkrótce stała się naszym wspólnym celem.

Początki były wymagające, wymagały poświęcenia, nauki i długich godzin przed komputerem. Zanurzyliśmy się głęboko w tajniki produkcji, zdobywając wiedzę nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną, aby zbudować solidne fundamenty dla naszego przedsięwzięcia.

Nasz cel był jasny – dążyć do zadowolenia klientów poprzez dostarczanie najwyższej jakości odzieży sportowej. Ta misja stała się dla nas motorem napędowym, inspirując nas do ciągłego doskonalenia i spełniania oczekiwań naszych klientów.

Podczas tej podróży nie tylko rozwijamy nasz biznes, ale także poznajemy wspaniałych ludzi z pasją do sportu. Słuchamy ich potrzeb, inspirujemy się ich historiami i staramy się tworzyć produkty, które odpowiadają na ich oczekiwania.

Dzisiaj, nasza firma to nie tylko marka odzieży sportowej, ale także wspólnota ludzi, którzy podzielają naszą pasję. Zdanie naszych klientów jest dla nas niesamowicie istotne, stanowi motywację do dalszego rozwoju i udowadniania, że marzenia o własnym biznesie mogą stać się rzeczywistością, gdy są napędzane miłością, determinacją i zaangażowaniem.

Naszą firmę nazwaliśmy GATO SPORTSWEAR od pierwszych liter naszych imion, a markę produktu EERLE

co w wolnym tłumaczeniu znaczy coś pomiędzy “W KAŻDYM MIEJSCU” a “ZAWSZE JEST DOBRY CZAS” – powstała trochę później
Choć ta nazwa może być dla niektórych abstrakcyjna, to dla nas ma znaczenie jest to połączenie naszych charakterów i zaangażowania.

Dla nas EERLE to więcej niż marka – to obietnica jakości, stylu i pasji, którą chcemy przekazywać każdemu, kto wybiera nasze produkty.